Assassins’s Creed Origins’in Yeni DLC’si Büyük Yenilikler Getiriyor

Ana Sayfa » DİĞER » Assassins’s Creed Origins’in Yeni DLC’si Büyük Yenilikler Getiriyor
Assassins’s Creed Origins’in Yeni DLC’si Büyük Yenilikler Getiriyor

Geçen senenin en başarılı oyunlarından olan Assassin’s Creed Origins,resmi çıkış tarihinden bu yana satış listelerinin üst sıralarında yer aldı.En çok oynanan oyunlardan olan seri yeni DLC’si ile büyük dikkat çekti.

Yeni DLC İle İlgili Bilgiler

Assassin’s Creed Origins DLC ile gelen yeni hikayeynin yanında gelecek olan değişiklikler göz kamaştırıyor.Bu DLC nin Ocak ayı içerisinde çıkacak olması Assassin’s Creed Origins oyunucularını sevindirecek bir haber gibi duruyor.

Yeni DLC’de Romalılar ile savaşacak olan oyuncular ana hikayeye göre daha aksiyon dolu ve daha zor zamamlar bekliyor.Roma’nın Mısır’ı işgal ettiği zamanları ele alan DLC çok heyecan verici ve nefes kesici duruyor.Oyunu DLC’sinin oyunun sahipleri için ücretsiz bir şekilde geleceği söyleniyor.Oyunu satın alcaklar içinse DLC ile oyunun  fiyatının ne kadar olacağı önümüzdeki günlerde belli olacacak ve merakları sonlandıracak.

Assassin’s Creed Origins’in yeni DLC’sinin  Getirdiği Değişiklikler

Level sınırının değişmesi, yenikıyafetler, yeni silahlar ve silah çeşitleri, dövüş stilleri gibi değişikler geldi.Assassin’s Creed Origins oyuncularının merakla ve heyecanla beklediği bu yeni silah,  kıyafet ve dövüş stillerini elde etmek için uzun uğraşlar sayesinde kazanacak.

 

Assassins’s Creed Origins’in Yeni DLC’si Büyük Yenilikler Getiriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TESFED Milli Eğitim Bakanlığı İle Protokol İmzaladı! Space Soldiers’in Rakibi Belli oldu Ex-Space Soldiers ESL Pro League Season 9’da elendi KMF’den SES var; Ses 1-2 Riot Games, MSI 2019 şarkısını yayınladı Bursaspor, Macro Maniacs’ın slotunu satın aldı.

FACEBOOK'TA BİZ

Copyright © 2018 Espor Medya - Tüm hakları saklıdır.

Espor Medya - Tüm Hakları Saklıdır