Beşiktaş, Kadrosunu Açıkladı

Ana Sayfa » ESPOR » Beşiktaş, Kadrosunu Açıkladı
Beşiktaş, Kadrosunu Açıkladı

Bu sezon yükselme liginde yer alacak olan Beşiktaş esports, bu sezona bomba gibi bir kadro ile girecek gibi gözüküyor. 

Beşiktaş, uzun bir süredir sessizliğini koruyordu. Beşiktaş taraftarları ise sabırsızlıkla bekliyorlardı ki Beşiktaş taraftarlarının beklediği o an geldi çattı. Beşiktaş esports, bu sezon adeta kesin olacak dedi. Yıldızlarla dolu bir kadro kurarak bu sezon tüm League of Legends seyircilerine syir zevki bol maçlar izletecekler. Geçen sezon kıl payı Şampiyonluk Ligi kapısından dönen Beşiktaş, üst koridora başarılı oyuncu Hioss’u getirdi. Orman rolü için ise kendini kanıtlamış kaliteli oyuncu Crystal’ı transfer etti.

Alt koridorda genç ve başarı hedefleyen oyunculardan tercihini yapan Beşiktaş, taşıyıcı rolüne Luger, Destek rolüne ise Tolerant’ı getirdi. Luger, TR serverini geçtiğimiz sezon 1. tamamlamış, ancak yaşı (16) sebebi ile Şampiyonluk Liginde yer alamıyor. Her koridoru ince eleyip sık dokuyan Beşiktaş, orta koridorda da yıldız oyuncu Neahyun transferi ile iddalı bir kadro oluşturdu. Koç pozisyonuna ise nihilanth yer alacak.

Beşiktaş’ın yükselme ligine kurdukları bu kadro, kış mevsimine bir yatırım gibi duruyor açıkçası. Beşiktaş, beklenmedik sorunlarla karşılaşmadığı sürece izleyicilere muhteşem maçlar izletecekler gibi.

Üst Koridor: Hioss

Orman: Cyristal

Orta Koridor: Neahyun

Nişancı: Luger

Destek: Tolerant

 

Beşiktaş, Kadrosunu Açıkladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Supermassive, Kore’ye Bootcamp’a gitti Disk Sürücüsüz Xbox One S’ın fiyatı belli oldu LEC’te ki TOP 5′ in bir çoğunu Yendik Cristian Fuchs, Fifa Takımı Kuruyor Fifa 18 Yılın Takımı Belirleniyor Mata, SKT Telecom T1’e transfer oldu! İşte SKT’nin Kadrosu

FACEBOOK'TA BİZ

Copyright © 2018 Espor Medya - Tüm hakları saklıdır.

Espor Medya - Tüm Hakları Saklıdır