Disk Sürücüsüz Xbox One S’ın fiyatı belli oldu

Ana Sayfa » DİĞER » Disk Sürücüsüz Xbox One S’ın fiyatı belli oldu
Disk Sürücüsüz Xbox One S’ın fiyatı belli oldu

Microsoft’un disk sürücüsü olmadan faaliyet gösteren yeni oyun konsolu Xbox One S All Digital sürümünün satış fiyatı belli oldu.

CD ve DVD olmadan çalışabilen bu oyun konsolu ile CD ve DVD artık yavaştan kenara çekiliyor gibi.

Microsoft’un yeni oyun konsolu eski cihazın adı ile piyasaya sürülse de, aslında radikal bir yenilikle geliyor. Cihazda disk sürücüsü yok. 1 TB depolama hafızası bulunan konsolun özellikleri mevcut Xbox One S’lerden bir farkı yok; bu nedenle de konsolun ismine sadece ‘All Digital’ ibaresi eklenmiş.

Söz konusu konsolu satın alanlara ise Minecraft, Sea of Thieves ve Forza Horizon 3 oyunları ücretsiz olarak oynayabilecek. Disk sürücüsü bulunmadığından dolayı bu oyunlar kullanıcılara ‘kod’ olarak sunulacak ve kodun hesapta etkinleştirilmesiyle beraber oynanabilecek.

Cihazın Avrupa satış fiyatı ise belli oldu. Xbox One S’in diskli sürümü 250 euro fiyat etiketiyle satılıyor, disksiz sürüm ise 230 eurodan alıcısına merhaba dedi. Yani iki konsol arasındaki fark sadece 20 euro. Diskli sürümü mü almak daha hesaplı disksiz sürümü mü bilemedik :S

Tüketici 2 konsoldan hangisini daha fazla tercih edecek hep beraber göreceğiz.

Disk Sürücüsüz Xbox One S’ın fiyatı belli oldu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TESFED Milli Eğitim Bakanlığı İle Protokol İmzaladı! Supermassive, Kore’ye Bootcamp’a gitti Riot Games, MSI 2019 şarkısını yayınladı KMF’den SES var; Ses 1-2 SeongHwan Gen.G’ye Transfer oldu Rift Rivals’e kötü başladık Overwatch Türkiye Şampiyonası

FACEBOOK'TA BİZ

Copyright © 2018 Espor Medya - Tüm hakları saklıdır.

Espor Medya - Tüm Hakları Saklıdır