Kategoriler
ESPOR Genel LEAGUE OF LEGENDS

SeongHwan Gen.G’ye Transfer oldu

Geçtiğimiz sezon Beşiktaşa büyük umutlarla transfer olan SeongHwan, Kore’nin köklü espor kulübü Gen.G’ye transfer oldu.

Geçtiğimiz günlerde 48 milyon USD yatırım aldığını açıklayan Gen.G, bu transfer taraftarları tarafından tahmin ediliyordu. Geçtiğimiz sezonda Beşiktaş forması altında 10 maça çıkan SeongHwan takımı ile 4 galibiyet 6 mağlubiyet yaşamıştı. SeongHwan bireysel istatislikleri ise; 3.5 KDA – 5.3 Dakika başına minyon – %74 Skor katkısı sağladı.

Kategoriler
ESPOR LEAGUE OF LEGENDS

LongB, Dark Passage.Dominos’ da

Türkiye League of Legends oyuncularının veteranı diye tabir edeceğimiz oyuncular olacaksa LongB bu oyuncuların başında geliyor. kuşkusuz herkesin özlemle beklediği Şampiyonluk liginde bizlere seyir zevki sunacak bir efsane daha geri dönüyor.

LongB, Dark Passage.Dominos’a transfer oldu. 2016 TBF’den bu yana bir türlü istediği sonuçlara ulaşamayan Dark Passage.Dominos adeta ligin orta sıralarına demir atmıştı. Hatta geçtiğimiz sezonda KaKao gibi çok iddialı transfer yapmasına karşın istediği performansı vadiye yansıtamamıştı.

Geçtiğimiz sezon orta koridorda Lucete ve TRY ile vadiye inen DP.Dominos, bu iki isimden de istediği verime ulaşamadı ve çeyrek finalde YouthCrew’e elendi.  Geçtiğimiz sezon Beşiktaş’ta oynayan tecrübeli orta koridor oyuncusu LongB, lig aşamasında harika bir oyun ortaya koymasına karşın mevsim finallerinde istenileni verememişti.

DP dün yaptığı açıklamada Route’yi de kadrosuna kattığını açıklamıştı. Böylece takımda şuan yerleri kesinleşen 3 isim var LongB, Route ve Japone.