Kategoriler
ESPOR

Zula Süper Ligi Başlıyor

Türkiye’nin gurur kaynağı olan Zula oyunu son dönemde spor dünyasından 2 dev takım olan Fenerbahçe ve Galatasaray’ın da katılımıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Zula sever taraftarlar heyecanla ligin başlayacağı tarihe odaklanmış durumdaydılar. Beklenen o an geldi çattı.

4 Ağustos cuma günü başlayacak olan Zula Süper liginde yer alacak takımlar şu şekilde; 1907 Fenerbahçe, Oyun Hizmetleri, Gamers of Future, İce Esports Club, Outlaw Esports, Mod-z Esports, Vengeance ve Galatasaray.

İlk haftanın fikstürü şu şekilde; 

Kategoriler
DİĞER ESPOR

Wolfteam Derbisinde Beraberlik

ASUS Wolfteam liginde bugün dev derbi heyecanı yaşandı. 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray maçına sahne oldu. Ligin ilk sırasında yer Alan 1907 Fenerbahçe ve hemen ardında yer alan Galatasaray maçı 1-1 sonuçlandı. 

Fenerbahçe – Galatasaray maçı için taraftarlar adeta nefeslerini tuttular. Serinin ilk maçı Şehir meydanı haritasında oynandı, ilk maçta 1907 Fenerbahçe’nin hayli üstünlüğü ile tamamlandı. Serinin ikinci maçında ise Galatasaray hızlı başlayarak bir üstünlük kurdu, maçın sonlarına doğru 1907 Fenerbahçe maça ortak olsa bile 9-8 kaybetti ve maç 1-1 sonuçlandı.