Kategoriler
ESPOR Genel LEAGUE OF LEGENDS Manşet

Supermassive, Kore’ye Bootcamp’a gitti

SuperMassive’in şimdiki rotası Kore. Supermassive’de yer alan bir çok oyuncu yaz mevsimine Kore’de hazırlanacak.

VF Şampiyonluk Ligi‘nde mevsimi beklenmedik bir şekilde ikinci sırada tamamlayan SuperMassive‘ in birçok oyuncusu Kore’ye antrenman yapmaya gidiyor. Takımın yabancı isimleri Frozen, Wolf ve VicaL yeni sezona hazırlanmak amacıyla ülkelerine döndü. Ayrıca takımın genç isimleri Absolute, WaenA ve Luana da yabancı isimlerle birlikte Kore’ye uçtular.

League of Legends sahnesinde birçok oyuncu liglerin tatil olduğu dönemleri Kore’de geçirerek kendilerini en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyorlar.

Supermassive’den Açıklama

Bahçeşehir SuperMassive’in ise açıklaması şöyle oldu:

“Şampiyonluk Ligi’nde bir sezonu daha tamamladık. Frozen, Wolf ve VicaL yeni sezona hazırlık için ülkelerine dönerken; Luana, WaenA ve Absolute da beraberlerinde Kore Bootcamp’ine gidiyor. Yaz mevsiminde görüşmek üzere!”

Kategoriler
ESPOR LEAGUE OF LEGENDS

SKT T1 Yeni Kadrosunu Duyurdu

7. sezonda beklentilerin altında kalan SKT T1 takımı, orman ve üst koridorlarını değiştirerek yeni sezona sıfırdan bir sayfa açma hayali kuruyor. 

Yeni sezon hiç şüphesiz ülkemizde çok heyecanlı olacağı gibi LCK’de de heyecanlı olacak gibi… Samsung Galaxy’nin şampiyon kadrosu, Longzhu gaming (Kingzone DragonX)’in yeni adıyla kurduğu rüya kadrodan oluşan bir ligde mücadele edecek olan SKT T1 genç ve dinamik oyuncuların peşine düştü.

Kuşkusuz bu sezonun en büyük favorilerinden olan SKT T1 takımı geçen sezonda takımında yer alan Faker, Bang ve Wolf ile devam etme kararı almıştı. Huni ve Peanut’un Dünya Şampiyona’sında göstermiş oldukları düşük performans nedeniyle yollar ayrılmıştı. Ezeli rakibi Kingzone DragonX, SKT’nin Peanut’ı salmasının hemen ardından Peanut’ı transfer etmişti. SKT T1 ise orman ve üst koridorda uzun bir süre sessizliğini korumuştu. Nihayet SKT fanlarına o müjdeli haber geldi. SKT T1 yaptığı duyuruda üst koridora Park ‘Thal‘ Kwonhyuk’u, ormana ise
Park ‘Blossom‘ Beomchan’i transfer ettiğini duyurdu.

SKT, yeni sezonda bu genç oyunculardan büyük beklentiler içerisinde. Kuşkusuz yeni sezonda SKT’nin pozisyonunu belirlemede üst koridor ve orman etkin rol oynayacaktır.