HAKKIMIZDA

Ana Sayfa » HAKKIMIZDA

“Espor Medya” Türkiye’de bir ilki başararak espor taraftarlarıyla etkileşim içerisinde olan kaliteli ve özgün interaktif bir medya adresidir.  League of Legends, PUBG, Dota 2, CS GO, Overwatch ve çok daha fazla oyunların haberlerini sizlere ulaştırmaya özen gösteriyoruz.

Biz espor taraftarları ve oyuncuları ile birlikte büyüyerek gelişiyor, kullanıcılara sunduğumuz yazarlık fırsatı ile hem her kullanıcımıza kendini gösterme fırsatı sunuyor, hem de kullanıcılar ile ortak bir bütünlüğün parçası oluyoruz.

Biz ise her geçen gün kullanıcılarımıza ve espor dünyasına içerik olarak daha güçlü ve daha değerli haberler ile espor kitlerisini bir arada buluşturuyoruz. Genç dinamik ve işini bilen ekimiz ile sizlere yeni bir dünyanın kapılarını açacağız.

SON EKLENENLERSitemize son eklenen içerikler

RASTGELE İÇERİKLER

TESFED Milli Eğitim Bakanlığı İle Protokol İmzaladı! Overwatch Ligi Başlıyor Espor Bilet Gelirleri Arttı Pichu, Isabelle ve Pokémon Eğiticisi amiibo’ları ABD’de satışa sunuluyor Overwatch Archives, yeni görevi; Storm Rising Zula Süper Ligi Başlıyor KMF’den SES var; Ses 1-2

FACEBOOK'TA BİZ

Copyright © 2018 Espor Medya - Tüm hakları saklıdır.

Espor Medya - Tüm Hakları Saklıdır