League of Legends, 8. Sezon Başlıyor

Ana Sayfa » ESPOR » League of Legends, 8. Sezon Başlıyor
League of Legends, 8. Sezon Başlıyor

League of Legends oyuncularının kasım ayından beri heyecanla bekledikleri 8. sezon 16 ocakta başlıyor. 

7. sezon ödüllerini çantalarına koyan oyuncular, yeni sezona büyük değişiklilerle girdiler. Oyundan tamamen IP kalktı. Riot Games, IP yerine mavi öz sistemini devreye soktu. Yeni sezon öncesi denemeleriyle birlikte seviye sınırlamasıda kalkmış oldu. Artık oyun sonunda IP veya mavi öz kazanmak yerine oyuncular, seviye atladıklarında şampiyon ve mavi öz ile ödüllendiriliyorlar. Sezon öncesi ile birlikte rün sistemi de değişerek daha basit ve daha adil bir kullanıma dönüştürüldü.

League of Legends oyuncuları, 2 aydır sabırsızlıkla yeni sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyorlardı. Yeni sezon ile birlikte oyuncuların ligleri sıfırlanacak, oyuncular tekrardan dereceli kümelere yerleşebilmek için ilk oyun oynayacak ve oynadıkları oyunlarla yeni kümelerine yerleşecekler. Yerleşme sistemi oyuncuların oyunlar esnasından çıkardıkları oyunlar ile oluşacak MMR puanı ile belirleniyor.

 

League of Legends, 8. Sezon Başlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TESFED Milli Eğitim Bakanlığı İle Protokol İmzaladı! Assassins’s Creed Origins’in Yeni DLC’si Büyük Yenilikler Getiriyor KMF’den SES var; Ses 1-2 Mata, SKT Telecom T1’e transfer oldu! İşte SKT’nin Kadrosu PUBG’den Fornite Şok Dava Apple’dan Pokemon Go Oynanmayacak Pichu, Isabelle ve Pokémon Eğiticisi amiibo’ları ABD’de satışa sunuluyor

FACEBOOK'TA BİZ

Copyright © 2018 Espor Medya - Tüm hakları saklıdır.

Espor Medya - Tüm Hakları Saklıdır