Overwatch Ligi Başlıyor

Ana Sayfa » ESPOR » Overwatch Ligi Başlıyor
Overwatch Ligi Başlıyor

Overwatch ligi bu gece Türkiye saati ile 03:00’da başlayacak.

Overwatch’ın yapımcısı Blizzard’ın açıklamasına göre, bu organizasyonun kalıcı olmasını sağlamak ve daha da geliştirme amaçladıkları bu turnuva bu gece başlayacak.  Organizasyon üç kısma ayrılıyor;

Sezon Öncesi

12 takım üç gün boyunca kendi aralarında hazırlık maçları düzenleyerek normal sezona hazırladıkları dönemdir.

Normal Sezon

2 kümeden oluşan bu sezon Atlantik ve Pasifik kümeleri şeklinde isimlendirildi. Organizasyon 10 ocak ile 16 haziran tarihleri arasında yapılacak ve her hafta çarşamba ve cumartesi günleri maçlar oynanacak. Organizasyon 4 etaptan oluşuyor ve her etabın sonunda takımlar cumartesi günleri ödüllerini alacaklar.

Sezon Sonrası

Bu 4 etap tamamlandıktan sonra her iki kümeden yüksek bitiren takımlar play-off karşılaşmalarına katılmaya hak kazanacaklar. 11-22 temmuz tarihleri arasında oynanacak olan bu play-offların sonunda büyük ödül tam 1.000.000 $ olarak belirlendi.

Şimdiden takımlara başarılar diliyoruz.

Overwatch Ligi Başlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TESFED Milli Eğitim Bakanlığı İle Protokol İmzaladı! Space Soldiers’in Rakibi Belli oldu BİM’den Oyunculara Dev Kampanya uumut, Oyun Hizmetleri’ne transfer oldu Mata, SKT Telecom T1’e transfer oldu! İşte SKT’nin Kadrosu Bursaspor, Macro Maniacs’ın slotunu satın aldı. Forg1ven Askere mi Gitti?

FACEBOOK'TA BİZ

Copyright © 2018 Espor Medya - Tüm hakları saklıdır.

Espor Medya - Tüm Hakları Saklıdır