Overwatch Türkiye Şampiyonası

Ana Sayfa » OVERWATCH » Overwatch Türkiye Şampiyonası
Overwatch Türkiye Şampiyonası

Popüler bir oyun olan Overwatch 2017 içerisinde büyük bir oyuncu kitlesine ulaştı.Bu zaman içerisinde güncellemeler yapıldı ve profesyonel oyuncuların sayısı arttığı için profesyonel takımlar tarafından tercih edilen bir oyun haline geldi.Bu yüzden Türkiye Overwatch Şampiyonası yapılma kararı verildi.

Overwatch Türkiye Şampiyonası Hakkında Bilgi

Popüler bir oyun olan Overwatch için Türkiye’de yeni projeler başladı ve heyecan verici haberler yayılmaya başladı.Türkiye Overwatch için bir şampiyona projelerine başladı.Overwatch Türkiye Şampiyonası’nın oyunculara sunduğu 25.000 TL’lik bir ödülü vardı.

Kazanan ise maçlar sayesinde belirleniyor.Grupları atlatan oyuncular büyük finalde birbirleri ile büyük bir mücadeleye girdiler ve bunun sonucunda kazanan Hallediciler takımı oldu ve 25.000 TL’lik ödülü hakeden takım oldular.Bakalım yeni sezonda şampiyon hangi takım olacak.İyi şanslar.

Overwatch Türkiye Şampiyonası - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TESFED Milli Eğitim Bakanlığı İle Protokol İmzaladı! Space Soldiers’in Rakibi Belli oldu BİM’den Oyunculara Dev Kampanya uumut, Oyun Hizmetleri’ne transfer oldu Mata, SKT Telecom T1’e transfer oldu! İşte SKT’nin Kadrosu Bursaspor, Macro Maniacs’ın slotunu satın aldı. Forg1ven Askere mi Gitti?

FACEBOOK'TA BİZ

Copyright © 2018 Espor Medya - Tüm hakları saklıdır.

Espor Medya - Tüm Hakları Saklıdır