SKT T1 Yeni Kadrosunu Duyurdu

Ana Sayfa » ESPOR » SKT T1 Yeni Kadrosunu Duyurdu
SKT T1 Yeni Kadrosunu Duyurdu

7. sezonda beklentilerin altında kalan SKT T1 takımı, orman ve üst koridorlarını değiştirerek yeni sezona sıfırdan bir sayfa açma hayali kuruyor. 

Yeni sezon hiç şüphesiz ülkemizde çok heyecanlı olacağı gibi LCK’de de heyecanlı olacak gibi… Samsung Galaxy’nin şampiyon kadrosu, Longzhu gaming (Kingzone DragonX)’in yeni adıyla kurduğu rüya kadrodan oluşan bir ligde mücadele edecek olan SKT T1 genç ve dinamik oyuncuların peşine düştü.

Kuşkusuz bu sezonun en büyük favorilerinden olan SKT T1 takımı geçen sezonda takımında yer alan Faker, Bang ve Wolf ile devam etme kararı almıştı. Huni ve Peanut’un Dünya Şampiyona’sında göstermiş oldukları düşük performans nedeniyle yollar ayrılmıştı. Ezeli rakibi Kingzone DragonX, SKT’nin Peanut’ı salmasının hemen ardından Peanut’ı transfer etmişti. SKT T1 ise orman ve üst koridorda uzun bir süre sessizliğini korumuştu. Nihayet SKT fanlarına o müjdeli haber geldi. SKT T1 yaptığı duyuruda üst koridora Park ‘Thal‘ Kwonhyuk’u, ormana ise
Park ‘Blossom‘ Beomchan’i transfer ettiğini duyurdu.

SKT, yeni sezonda bu genç oyunculardan büyük beklentiler içerisinde. Kuşkusuz yeni sezonda SKT’nin pozisyonunu belirlemede üst koridor ve orman etkin rol oynayacaktır.

SKT T1 Yeni Kadrosunu Duyurdu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

Abdullah Satılmış09 Ocak 2018

SKT ye hayırlı olsuun 🙂 Sayfanda hayırlı olsun admin reis 🙂 🙂

Yusuf09 Ocak 2018

Sezona kadar dengeler çok değişir ?

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TESFED Milli Eğitim Bakanlığı İle Protokol İmzaladı! Wolfteam Derbisinde Beraberlik Apple’dan Pokemon Go Oynanmayacak Pichu, Isabelle ve Pokémon Eğiticisi amiibo’ları ABD’de satışa sunuluyor Riot Games, MSI 2019 şarkısını yayınladı Overwatch Ligi Başlıyor 8.1 Yamasını Özetledik!

FACEBOOK'TA BİZ

Copyright © 2018 Espor Medya - Tüm hakları saklıdır.

Espor Medya - Tüm Hakları Saklıdır