Zergsting, Tekliflere Açık!

Ana Sayfa » ESPOR » Zergsting, Tekliflere Açık!
Zergsting, Tekliflere Açık!

Ligimizin Tecrübeli destek oyuncusu Zergsting, Twitter üstünden yaptığı açıklamada tekliflere açık olduğunu belirtti.

Sezon başı büyük hedeflerle yola çıkan Galakticos’un bir parçası olan Zergsting, hem kendisi hemde takımı çok kötü bir mevsim geçirdi. Henüz lig başlamadan Ruvelius’un ceza alması tüm planları alt üst etti ve takım kış splitinde felaket bir performans sergiledi. Deneyimli destek ligin sonlarına doğru takımdan ayrılmış ve bir süre dinlenmek için köşeye çekilmişti. Galakticos ile sözleşmesi uzun süre önce biten isim biraz zamana ihtiyacı olduğunu ve bu yüzden yeni tekliflere şimdi açık olduğunu duyurdu.


Zergsting, yerli statüsünde bulunan yetenekli ve tecrübeli bir destek oyuncusu. Team Aurora döneminde Ruvelius ile muhteşem performanslar ortaya koymuştu. Sezon başında Ruvelius’un ceza alması tüm hedefleri ve planları alt üst etmişti. Bakalım gelecek mevsim VFŞL takımlarında yer alıp tekrardan bizlere agresif oyunlarından resitaller sunabilecek mi?

Zergsting, Tekliflere Açık! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

TESFED Milli Eğitim Bakanlığı İle Protokol İmzaladı! Space Soldiers’in Rakibi Belli oldu BİM’den Oyunculara Dev Kampanya uumut, Oyun Hizmetleri’ne transfer oldu Mata, SKT Telecom T1’e transfer oldu! İşte SKT’nin Kadrosu Bursaspor, Macro Maniacs’ın slotunu satın aldı. Forg1ven Askere mi Gitti?

FACEBOOK'TA BİZ

Copyright © 2018 Espor Medya - Tüm hakları saklıdır.

Espor Medya - Tüm Hakları Saklıdır